Yılbaşı gecesi balık yemeği, zarif bir sofra yaratmak anlamına gelir. Balık ve deniz ürünlerine dayalı bir menü her zaman en iyi seçimdir. Kaçınılmaz olarak masada iyi bir izlenim bırakır. Arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza unutulmaz bir yılbaşı yaşatmak için Yılbaşı Gecesi için hazırlanabilecek pek çok zarif yemek vardır. İşte Lucca By The Sea Yılbaşı Gecesi balık menüsü önerileri!

 

Karides ve Avokado Salatası 

Yolbaşı Gecesi Balık Menüsü Salata

Her zamanki klasik karides kokteyli yerine hafif ve daha renkli bir salataya ne dersiniz? Avokado, bir süreliğine iştahı bastırır ve karidesler her şeye doğru aromayı verir. Kişniş , kırmızı biber ve limonu da unutmayın! 

 

Füme Somon ve Krem Peynirli Rulolar 

Yılbaşı Gecesi Balık Menüsü

Yapılması kolay olduğu gibi, meze veya küçük bir aperatif olarak yemesi de kolaydır. Yılbaşı Gecesi menüsü hiç bu kadar şık olmamıştı!   

 

Yılbaşı Gecesi Balık Menüsü İçin Balık ve Lahana Ruloları  

Balık ve Lahana Ruloları 

Hızlı ve kolay balık mezelerinin ardından ağır topları ortaya çıkarmanın zamanı geldi. Zencefil soslu bu küçük balık ve lahana paketleri, şık bir Yılbaşı Gecesi için mükemmel.  

 

Yılbaşı Gecesi Karidesli Spagetti 

Karidesli Spagetti 

Balık bazlı yılbaşı menüsüne bir başka zamansız klasikle devam ediyoruz. Karidesli güzel bir spagetti! Cesaretiniz varsa, tarifi normalden farklı kılmak ve yağdan arındırmak için biraz kırmızı biber veya başka bir baharat ekleyin. 

 

Fesleğen Püreli Somon 

Fesleğen Püreli Somon

Somon, Lucca By The Sea mutfağının vazgeçilmez bir klasiği! Taze veya tütsülenmiş somon herkesin beğenisine açık bir balıktır. Burada size yanında fesleğen ve biber püresi ile servis edebileceğiniz gurme versiyonunu sunuyoruz. Bilindiği gibi göz de üzerine düşeni ister.  

 

Biber ve Wasabi ile Marine Edilmiş Ton Balığı 

Marine Edilmiş Ton Balığı 

Gördüğünüz gibi Wasabi ve biber ile marine edilmiş yanık ton balığı, taze ve çok ağır olmayan Yılbaşı Gecesi balık menüsü için mükemmel bir seçim.

 

İlginizi çekebilecek diğer tarifler: