Muğla’nın önde gelen Bodrum restoran tavsiyesi olarak en önde gösterebileceğimiz Lucca By The Sea’ye hoş geldiniz. Ege Denizi’nin hemen kıyısında yer alan restoranımız muhteşem manzaralar ve eşsiz bir atmosfer sunmaktadır. En taze malzemelerle hazırlanmış çeşitli lezzetli deniz ürünleri, etler ve vejetaryen yemekler sunuyoruz ve size Bodrum mutfağının en iyisini sunuyoruz. Lucca By The Sea’de yemek yemenin özel bir deneyim olması gerektiğine inanıyoruz.

Bizimle geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmanızı sağlamak için özenli hizmet ve sıcak, samimi bir ortamla ekstra yol kat ediyoruz. İster iki kişilik romantik bir akşam ister bir grup gezisi arıyor olun, sizi koruyoruz. Menümüz, ızgara balık ve karides, ahtapot ve kalamar gibi Bodrum’daki tüm favorilerinizi ve elbette en popüler yemeği sunuyor: geleneksel Türk tarzı meze tabağı. Ayrıca, grubunuzdaki herkesin zevk alabileceği bir şeyler bulabilmesini sağlayan lezzetli vejetaryen yemekleri de sunuyoruz. Deniz ürünlerini sevenler için Muğla’nın en taze avlarından bazılarına sahibiz.

Bodrum Restoran - Lucca By The Sea

Bodrum Restoran Tavsiyesi: Balık ve Deniz Ürünleri

Balık ve deniz ürünleri yemeklerinden oluşan seçimimiz, en seçici damak zevkini bile memnun edecektir. Basit bir ızgara balık veya abartılı bir yemek olsun, Lucca By The Sea’de sevecek bir şey bulacaksınız. Özel bir muamele arıyorsanız, lezzetli tatlılarımızı deneyin. Pasta şefimiz, en tatlı dişi bile tatmin edeceğinden emin olduğumuz çeşitli kekler ve hamur işleri yarattı. Sizleri, Bodrum mutfağının en iyilerinin tadını çıkarmak için mükemmel bir yer olan Lucca By The Sea’de ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Gelin ve bizimle lezzetli bir yemeğin tadını çıkarın ve Muğla’nın en güzel yerlerinden birinin eşsiz atmosferini yaşayın.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: