Lucca ismi artık dillere pelesenk olmuş bir marka. Uzun süre İstanbul Bebek’te restaurant, kafe ve bar konseptinin adını baştan yazan Lucca Bodrum için de farklı konsept sunuyor. Lucca by the Sea, Lucca markasının Ege Denizi kıyısında yer alan en önemli mekanı. Bodrum’da restaurantlar arasında açıldığı ilk gün itibari ile zirveye oynayan Lucca Bodrum, gösterdiğini başarısını otoritelerin birbirinden olumlu yorumları ile taçlandırıyor.

Lucca Bodrum, 2004 yılında başlayan Lucca macerası için çok önemli bir mil taşı. Cem Mirap tarafından 17 yıldır ustalıkla yürütülen Lucca işletmesi, Bodrum’daki misafirlerine birbirinden keyifli anlar vaat ediyor. Cennet Koyu’ndaki Mandarin Oriental Hotel’de bulunan bu şube; muhteşem manzarası, harika menüleri, farklı tabakları ile tam anlamıyla Lucca imzasını taşıyor.

AKDENİZ LEZZETLERİNİ KEŞFE ÇIK

Konu Ege Denizi olunca elbette Akdeniz lezzetleri aranıyor. Lucca bu alanda tartışılmaz biçimde kalitesini ortaya koyuyor. Akdeniz bu mekanda sadece havasıyla veya manzarasıyla değil, yemekleriyle de dolu dolu yaşanıyor. Deniz mahsullerinde tartışılmaz bir kalitesi bulunan Lucca Bodrum, Akdeniz’in tüm güzelliklerini yaşayabileceğiniz bir mekan.

Günün her saati farklı menü seçenekleri bulunan Lucca by the Sea, buraya gelen misafirlerine deniz mahsüllerini taze olarak seçebilme ve tadabilme imkanı da sunuyor.

Elbette konu Akdeniz Mutfağı olunca salatalardan da söz etmemek olmaz. Salatalarda da farkını gösteren Lucca by the Sea, Akdeniz yeşilliklerini harika soslarla buluşturup sizlere şahane bir deneyim yaşatıyor.

Lucca Bodrum

İÇECEKLERİ BİR BAŞKA GÜZEL

Lucca Bodrum hakkında yorum yapan uzmanların ve gurmelerin bir çoğu ilk olarak alkollü veya alkolsüz içeceklere dikkat çekiyor. Birbirinden taze malzemelerle ve en kaliteli alkollerle yapılan kokteyller içenlerin damağında hoş bir tat bırakıyor. Bu konuda dünya trendlerini takip eden uzman ekipleri Lucca by the Sea’nin en önemli kısmı gibi görünüyor.

LUCCA BODRUM SENİ BEKLİYOR

Yiyecekleri, içecekleri, ambiyansı ve günün her saati sunduğu eğlencesi ile damaklarda gerçek bir Akdeniz tadı bırakan Lucca by the Sea, Bodrum’daki seçkin misafirleri arasına sizleri de bekliyor. Günün her saati Bodrum’un kalbi burada atıyor.