Bodrum kimileri için bir şehirden öte rüya. Doğası, tarihi, denizi, güneşi ile yaz mevsimlerinin sadece ülkemiz için bir çok ülke için vazgeçilmez lokasyonları arasında yer alıyor. Bodrum’un bu güzelliğine ek olarak keşfedilmesi gereken bir yönü daha var. O da bir gastronomi merkezi olması. Henüz bu özelliğiyle ilk kez tanışacaksınız Bodrum Yemek Yerleri sizler için keşif gereken bir yolculuk.

Bodrum Yemek Yerleri Ege’de lezzet yolculuğuna çıkabileceğiniz birbirinden ünlü restaurantları ifade ediyor. Fakat içlerinde Lucca by the Sea markası bir adım öne çıkıyor. Yıllardır İstanbul Bebek’te gastronominin merkezi olarak kabul edilen Lucca markasının Bodrum versiyonu olan Lucca by the Sea, bu mekanda ek olarak birbirinden lezzetli balık menüleri ve Akdeniz yemek çeşitleriyle Bodrum’un da kalbinin attığı yer olma özelliği taşıyor.

BODRUM MANZARASIYLA EN LEZZETLİ MENÜLER

Lucca’nın başarısı gerek ulusal, gerek uluslararası çapta biliniyor. Yerli veya yabancı bir çok gezgin Lucca’nın çeşitli şubelerine uğrayıp harika menülerin tadına bakıyor. Bodrum’da açılan Lucca by the Sea markası da Lucca’nın deneyimini ve kalitesini yansıttığı yegane mekanlar arasında yer alıyor.

Özel iç dizaynı, canlı atmosferi, seçkin menüleri ve harika sunumuyla cezbediciliğini her seferinde bir üst düzeye taşıyan Lucca Bodrum, her yaz sezonu Bodrum’da yemek yerleri arayanların mutlaka bir kez ziyaret ettiği bir mekan olma özelliği taşıyor.

Harika Bodrum manzarasına karşı birbirinden lezzetli menüler Lucca’da.

 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: