Kahvaltı yaz-kış fark etmeden günün en önemli öğünü. Ama bahar ve yaz mevsiminde, havaların en güzel olduğu zamanlarda veya bir tatil gününde Bodrum’da kahvaltı etmek bir başka güzel. Bodrum’a ilk defa gelenler Bodrum Manzaralı Kahvaltı Yerleri ile ilgili bilgi almak istiyorlar. Bu noktada yıllardır en güzel kahvaltı menüleriyle adından söz ettirmiş olan Lucca by the Sea markası ön plana çıkıyor.

Bodrum Manzaralı Kahvaltı Yerleri arasında Lucca Bodrum’u öne taşıyan bir çok sebep var. Her yönüyle misafirlerine inanılmaz bir deneyim yaşatan Lucca, en iddialı menülerini kahvaltı için ayırmış durumda. Bodrum’un ender bulunan çeşitleri, Akdeniz lezzetleri ve birbirinden taze menüleriyle Lucca by the Sea markası tam anlamıyla bir star.

Lucca Bodrum Manzaralı Kahvaltı Keyfi 

Uzun yıllardır piyasayı domine eden Lucca markasının Bodrum’daki versiyonu olan Lucca by the Sea hemen her öğündeki gibi kahvaltıda da birbirinden farklı ve renkli kahvaltı tabaklarıyla misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

En taze sebze ve meyveleri, Akdeniz yeşilliklerini, birbirinden farklı çeşit peynirleri, protein ağırlıklı kahvaltı çeşitleri, Pancake gibi kahvaltının yıldızı diyebileceğimiz çeşitleriyle Lucca by the Sea en çeşitli Bodrum kahvaltı mekanı olma özelliği taşıyor.

Birbirinden taze menülerinin yanı sıra Bodrum manzarasıyla ve denizin üstündeki harika konumuyla da büyüleyen Lucca by the Sea, Bodrum’a tatile gelip, bu güzel şehrin büyüsüne kapılmak isteyen herkesi güzel bir kahvaltı öğününe bekliyor.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: