Muğla’nın Bodrum ilçesi bir çok popüler mekana ev sahipliği yapıyor. Yerli ve yabancı bir çok turistin her yıl geldiği, ünü dünyaya yayılmış olan Bodrum gerçekten de ülkemizin gözde yerlerinden biri. Elbette bu kadar göz önünde olan bir yerde popüler restoranlar da mevcut. İçlerinden birisi kalitesini ve markasını İstanbul’da ispatlayıp, Bodrum’un en gözde yerlerinden biri olan Lucca by the Sea markası. Bu markanın yaratıcısı Cem Mirap kimdir? sorusu ise Lucca markasının kalitesini bilenler tarafından merak ediliyor.

Lucca by the Sea kimin? sorusu Bodrum’da bu markanın kalitesini ve lezzetini deneyimlemiş herkes tarafından sıkça sorulan sorular arasında. Cem Mirap’ın meşhur markası Lucca’nın ‘Denizin Üstünde’ açılan versiyonu olan Lucca by the Sea, Cennet Koyu’nun büyüleyici atmosferinde, birbirinden güzel yemekleri ve insanı içine çeken ambiyansı ile Cem Mirap’ın imza işlerinden biri.

Peki böylesine güzel mekanların altında imzası olan Cem Mirap kimdir? Aslen Nerelidir?

Lucca by the Sea Cem Mirap

Cem Mirap Hakkında Bilgi

Lucca Style, Lucca by the Sea, Cantinery ve Lucca Beach’in kurucusu Cem Mirap işletmeci kimliği ile ön plana çıkan, yaratıcı ve inovatif fikirleriyle bir çok kişinin takdirini kazanmış, altında imzası bulunan bütün markalarını ulusal ve uluslararası çapta üne kavuşturmuş bir isimdir.

1974 yılı doğumlu olan Mirap lise ve üniversite eğitimini Ankara’da tamamlamış, hemen ardından yüksek lisans için Amerika Birleşik Devletleri’nin New York kentine gitmiştir. CUNY Baruch Collage’da reklam üzerine eğitim alan Mirap, buradaki eğitiminin hakkını ilerde yaratacağı markalarda fazlasıyla vermiş ve markasının adını duyurmak

2003 yılında bir dünya seyahati yapan Mirap, bu seyahatte edindiği deneyimleri ilk olarak Lucca Style markasını kurarak buraya aktarmıştır. Markanın gün gün artan bilinirliği ve üstüne koyarak ilerlemesi neticesinde Bebek’in en sevilen mekanlardan biri olmasının da katkısıyla girişimlerini arttıran Mirap, Cantinery markasıyla da başarısına başarı katınca İstanbul dışında da kendisini göstermeye karar verdi.

Bu amaçla ilk olarak Lucca by the Sea gibi popüler bir mekanı ortaya çıkaran Mirap, Bodrum’da gerek yerli, gerek yabancı turistler için harika bir konsept tasarlayıp Muğla’nın da en popüler mekanlarından birini oluşturmayı başarmıştır.

Evli ve 2 çocuk babası olan Cem Mirap aynı zamanda iş dünyasındaki başarısını TURYİD Yönetim Kurulu üyesi seçilerek de perçinlemiştir.