Ege Denizi çağlar boyunca nefes kesici manzarası ile seyre dalanlara harika anlar yaşatmıştır. Günümüzde de dünyanın gözde yerlerinden biri olan Ege’de, Bodrum’da açılan Lucca by the Sea, Lucca markasının birikimi, deneyimi ve kalitesini Bodrum’a taşıdığı eşsiz bir konsept olma özelliği taşıyor. En iyi Bodrum Restaurantları arasında Lucca by the Sea adını doğrudan ilk sıralara yazdırıyor.

Muhteşem Ege manzarasında inanılmaz lezzetler sunan Lucca by the Sea, uzun yıllar sürdürdüğü kaliteli ve hizmet odaklı restaurant anlayışını Bodrum’a taşımış durumda. Her biri birbirinden özel menülerimiz, başka yerde bulamayacağınız tabaklarımız ile en iyi Bodrum restaurantları arasında bulunmaz bir yere sahibiz.

En İyi Bodrum Restaurantları

Bodrum deyince insanların aklına elbette tatil geliyor. Bu muhteşem tatil yöremiz gerek ulusal, gerek uluslararası çapta bir hayli meşhur olan Bodrum en iyi restaurantları ve lezzetlerle de ön plana çıkıyor. Bunlar arasında Lucca by the Sea gerek konseptiyle, gerek yapısıyla bir adım öne çıkıyor.

En iyi Bodrum Restaurantları

Tatilcilerin favori mekanlarından biri haline gelen Lucca by the Sea, denize sıfır masaları, huzurlu ortamı, doğayla iç içe akşamları, sunduğu eğlenceli saatleriyle vazgeçilmezler ve klasikler arasına adını yazdırmış durumda.

Bodrum’da Ne Yenir Sorusuna Cevap 

Bodrum’un elbette birbirinden güzel lezzetleri mevcut. Fakat Lucca by the Sea özellikle balık menüleri ile ön plana çıkıyor. Bir süredir Bodrum’un damak tadını adeta domine eden bu mekan, hem kaliteli hem de hesaplı menüleriyle misafirlerini en güzel şekilde ağırlıyor.

Balık pazarı konseptiyle adından söz ettiren bu mekanda pizza alternatifleri de meşhur diyebiliriz.

Lucca by the Sea

Bodrum Restaurant Önerisi

Lucca by the Sea açıldığı ilk günden itibaren misafirlerini en güzel şekilde ağırlıyor. Sınırsız eğlence, doyumsuz lezzetler, hoş saatler ve muhteşem Ege silueti bu mekanda sizleri bekliyor. Başta deniz mahsullerinin tadını çıkarmak isteyenler olmak üzere;

  • Eğlence arayanlar
  • Huzurlu saatler isteyenler
  • Doğa ile iç içe kalmak isteyenler

ve elbette tatilinde kaliteden ödün vermek isteyenler burada buluşuyor. Sen de geç kalmadan, harika yaz gecelerinde unutulmayan anılar için rezervasyon yaptır.

Rezervasyon: 0535 452 84 84

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: