Bodrum ülkemizin en güzel tatil mekanlarından biri. Her yıl binlerce yerli veya yabancı turist Bodrum’da tatil yapıyor. Şehir stresinden kaçmak ve güzel bir doğa eşliğinde tatil yapmak için Bodrum en iyi seçenek. Ayrıca Bodrum gastronomi açısından da benzersiz bir yer. Gastronominin kalbinin attığı bu şehirde bir çok mekan balık öncelikli menüler sunuyor. Peki Bodrum’da En İyi Balık Nerede Yenir?

Bodrum’da En İyi Balık menüleri kendisini gastronomi açısından kanıtlamış, pek çoklarına göre benzersiz menüleriyle adından söz ettiren Lucca markasında yenir. Lucca Bodrum versiyonu olan Lucca by the Sea, denizin üstüne kurulu, harika manzarası ve benzersiz menüleriyle açıldığı günden itibaren şehrin en gözde mekanı.

Bodrum'da En İyi Balık

LUCCA BODRUM’DA NEDEN LİDER?

Lucca’nın denizin üstündeki versiyonu Lucca by the Sea markası gerek canlı konsepti, gerek benzersiz atmosferi, gerekse de servis kalitesiyle Bodrum’da en üst sıralarda yer alıyor.

Akdeniz esintilerini misafirlerinin iliklerine kadar hissettiren bu mekan büyüleyici iç tasarımıyla gerçek anlamda bir Akdeniz restoranı olma özelliği kazanıyor.

EN İYİ BALIK MENÜLERİ BURADA

Bu mekanın deneyimini yaşayan herkesin ortak kanısı olduğu üzere en taze, en lezzetli ve en yaratıcı balık menülerini Lucca sunuyor. Lucca menüleri içerisinde en çok talebi bu mekandakiler görüyor. Benzersiz balık menüleri bulunan bu mekan marine yöntemleri, soslamaları ve menü çeşitliliği ile başka yerde bulunması zor seçenekler sunuyor.