Bodrum bir tutku. Türkiye’nin en güzel tatil mekanları arasında yer alan Bodrum gece ve gündüz farklı heyecanlar yaşanıyor. Ama elbette Bodrum geceleri meşhur. Bu şehre ilk defa gelenler Bodrum’da gece ne yapılır? sorusuna yanıt arıyor. Bodrum gecelerinde birbirinden güzel seçenekler mevcut. Ancak Lucca by the Sea sizi eşsiz bir Ege akşamına davet ediyor.

Bodrum’da gece ne yapılır? sorusuna verilebilecek bir çok cevap var. Böylesine canlı ve hareketli bir atmosferde elbette gece hayatını da yaşamak önemli. Bodrum’a ilk kez gelenler ve tatilini dolu dolu yaşamak isteyenler farklı alternatifler arıyorlar.

Bodrum'da gece ne yapılır?

Bodrum Gece Mekanları

Akdeniz’in en güzel yerlerinden biri olan Bodrum’da gece aktiviteleri bulmak zor değil. Bir çok ünlü isim burada konser veriyor. Konserlerin dışında çeşitli bar ve kafelerde gecenin tadına varmak mümkün.

Bodrum’da geceleri geçirmek için bir çok mekan bulunabiliyor. Her biri farklı bir konsept sunan bu ortamlar arasında Lucca by the Sea bir adım daha öne çıkıyor.

Bodrum Akşamlar Lucca By The Sea İle Güzel 

İstanbul’da kurulup kısa sürede büyük bir üne kavuşan Lucca markası Bodrum akşamlarında en iyi alternatifiniz. Lucca by the Sea ismiyle Bodrum’a yeni bir soluk getiren bu mekanda Bodrum gecelerini güzelleştirecek bir çok aktivite bulmanız mümkün.

Harika bir atmosfer içerisinde, Bodrum’da denizin üstüne kurulan Lucca by the Sea harika yemekleri, benzersiz içecekleri ile muhteşem bir ambiyans sunuyor.

Her akşam farklı bir etkinlik sunan Lucca by the Sea;

  • Modern Türk Müziği sanatçıları
  • DJ performansları
  • Farklı kültürden sunduğu müzikleri ile tam anlamıyla eğlencenin merkezi olmayı başarıyor.

Bodrum akşamlarının keyfini çıkarmak için şimdi sen de Lucca by the Sea’ye gel.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: