Bodrum yaz günlerinin ve akşamlarının en çok hissedilebildiği yerlerin başında geliyor. Bodrum’a gelenler veya burada yaşayanlar denizin, güneşin ve plajların tadını çıkarırken yeme-içme konusunda da lezzeti ve kaliteyi arıyorlar. Akdeniz konseptli menülerin bir hayli revaçta olduğu bu şehirde Lucca Bodrum Restoran tam olarak insanların istediğini veriyor.

Ege Denizi’nin tam üstünde konumlanmış olan Lucca Bodrum Restoran’da hayat adeta duruyor. Muhteşem doğasına kendisini kaptıracağınız bir ortamda yemeklerin tadına bakarken sanki zaman yavaşlıyor. Menüsünde yerel tatlara ek olarak dünya mutfağını da barındıran Lucca’da geçen her saniye Ege’nin büyüsüne kapıldığınız zamanlar oluyor.

Gün batımından gece yarısına kadar her anı dolu dolu geçirebileceğiniz Lucca Bodrum’da bir restoranda bulabileceğiniz her şeyin bir fazlası mevcut. Birbirinden şahane yemekler, tasarım harikası tabaklar, müzik, eğlence, ortam, sohbet, ne ararsanız Lucca Bodrum Restoran içerisinde yer alıyor.

Denizden sofralara uzanan balık menülerindeki lezzetin benzerini başka bir yerde bulmanız mümkün olmuyor. Ek olarak yanına gelen içeceklerin farkı ve tazeliği size büyük keyif veriyor.

Lucca Bodrum Restoran

Bodrum Akşamlarına Değer Katıyor 

Bodrum’da yaz tatilini yaşayanlar Lucca by the Sea’ye gitmeden edemiyor. İnsanı içine çeken Lucca Bodrum’da anlara odaklanmak, damak tadına yoğunlaşmak mümkün. Bodrum restoranları içerisinde yerini her geçen gün sağlamlaştıran Lucca’da Bodrum geceleri daha hareketli, daha lezzetli yaşanıyor. Sen de bu eşsiz mekanda şimdiden yerini ayırt.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: