Bodrum bir çokları için hiç bitmesi istenmeyen bir rüya. Gerek yerli, gerek yabancı bir çok turistin yaz tatillerini geçirdiği, yerli halkın ise ağzının tadını bildiği bu güzide ilçemizde en büyük zevklerden biri de balık yemek. Kaliteli balık arayanlar Bodrum Balık Restaurant ararken, bir çok kişinin son zamanlardaki gözdesi Lucca Bodrum.

Henüz yeni olmasına rağmen denizin üstündeki Lucca olarak adlandırılan bu mekan Bodrum Balık Restaurant deyince akıllara gelen bir numaralı yer haline gelmiş durumda. Bunu başarmasındaki en önemli sebep ise farklı konsepti ve ilgi çekici ambiyansı.

Bu mekanın ziyaretçileri yemek istedikleri balık çeşidini kendileri o an seçerken, Bodrum’un enfes deniz kokusu eşliğinde, şık ve işlevsel dizayn içerisinde harika balık menüleri tadabiliyor.

Bodrum Balık Restaurant Tavsiyesi: Lucca

Denizin Üstündeki Bodrum Balık Restaurantı 

Lucca by the Sea, Lucca markasının Bodrum’daki en önemli temsilcisi. Gastronomi alanında hemen her yerde kendini ispat etmiş bu önemli marka bu mekanla birlikte rüştünü herkese ispat ediyor. Balık menülerini usta aşçılarının yorumuyla, harika bir sunumla ve beklentilerin çok ötesinde bir servisle sunan Lucca, Bodrum’un kalbinde, Bodrum’da harika bir balık yemeği isteyenleri tam anlamıyla doyuruyor.

Bunu yaparken kalitesini ve tarzını konuşturan Lucca Bodrum, hemen her gün canlı ortamı ve farklı ambiyansı ile sizleri içine çekmeyi başarıyor.

Bodrum’da En İyi Balık Resraurantı

Bir çoklarına göre Lucca Bodrum’daki balık menüleriyle liderliğini ispatlamış durumda. Yerli ve yabancı her gün yüzlerce misafir ağırlayan bu mekan günden güne bir kült halini almaya başladı.

En iyi Bodrum balık restaurantı keyfini yaşamak için şimdi yerini ayırt!

REZERVASYON YAPTIR

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: