Bodrum’da ne yenir deyince akıllara iki şey gelir; Hem deniz kum güneş, hem de damak zevki. Her yıl çok sayıda ziyaretçi ağırlayan Bodrum’da birbirinden ünlü restoranlar yer alıyor. Özellikle kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği için çeşitli seçenekler bulunuyor. Lucca by the Sea ile en doğalından Bodrum lezzetleri ayağınıza geliyor.

Yaz tatilinde Bodrum’a gidecekler için şahane bir önerimiz var. Bodrum’u gezerken Denizin üstüne kurulan Lucca’ya mutlaka uğrayın. Lucca by the Sea markası İstanbul’daki lezzet anlayışını ve kalitesini Bodrum’a taşımış durumda.

Lucca by the Sea Bodrum’da ne yenir? sorusuna doğrudan yanıt veriyor. Birbirinden lezzetli balık menüleriyle ön plana çıkan Lucca Style, günün her saatinde farklı bir lezzet ile Bodrum’da geçireceğiniz her saati lezzetli kılıyor.

Bodrum'da Ne Yenir

Bodrum ‘da Ne Yenir?

Balık menülerinde seçkin imkanlar sunan Lucca Style;

  • Levrek
  • Karides
  • Yengeç gibi seçeneklerde adeta şahaneler yaratıyor.

Balık pazarı konseptine sahip olan Lucca’da balık menüleri dışında taş fırında pişen burrata’lı pizza ön plana çıkıyor. Akdeniz mutfağının etkin olduğu Lucca’da salatalar da çok çeşitli.

İçeceklerde de farkını ortaya çıkaran Lucca; Brazilian Cooler, Satsuma gibi kokteyllerle başınızı döndürebiliyor.

Bodrum ’un efsanelerinden biri olmaya şimdiden aday olan Lucca by the Sea, Göltürkbükü’ne yolu düşenlerin mutlaka uğraması gereken başlıca mekanlar arasında liderlik koltuğunda yerini alıyor.

Cennet Koyu’nun büyüleyici atmosferinde yer almak için;

Adres: Göltürkbükü Mahallesi 314. Sok. No: 12, D:1, 48400 Bodrum/Muğla
Telefon: (0535) 452 84 84

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar: